Przepisy Siostry Anastazji - ciasta, dania mięsne, przetwory i sałatki dla każdego

Ciasto Siostry Anastazji - sernikPrzepisy Siostry Anastazji, czyli domowa kuchnia - ciasta, przetwory i dania mięsne, sałatki i surówki dla każdego

Wiele osób lubi gotowanie i pieczenie. Jednak, żeby stać się prawdziwym mistrzem, trzeba mieć w sobie prawdziwe pokłady miłości, talentu i kreatywności, tak jak siostra Anastazja, której prawdziwie domowe i smaczne potrawy zachwyciły już miliony ludzi.

Pierwsza Kucharka Rzeczypospolitej, czyli poznajcie Siostrę Anastazję

Siostra Anastazja Pustelnik ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Krakowie to obecnie jedna z najsłynniejszych zakonnic w Polsce. Wszystko dzięki temu, że ludzie pokochali jej przepisy na różnego rodzaju dania, desery i przetwory. Pierwsza Kucharka Rzeczypospolitej, jak została nazwana przez tygodnik "Gość Niedzielny", napisała liczne książki kucharskie w łącznym nakładzie ponad 3 milionów.

Książki siostry Anastazji - wybrane

  • "Świąteczne Przepisy Siostry Anastazji",
  • "103 ciasta Siostry Anastazji",
  • "153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji"
  • "123 sałatki i surówki Siostry Anastazji",
  • "143 przysmaki Siostry Anastazji",
  • "113 dań Siostry Anastazji",
  • "173" specjały Siostry Anastazji".

POLECAMY

Wybrane przepisy Siostry Anastazji można znaleźć na stronie internetowej http://siostra-anastazja.pl/.

Dobry przepis, czyli gwarancja sukcesu

Czytelnikami strony z przepisami Siostry Anastazji są osoby w każdym wieku, a łączy je przede wszystkim jedna cecha, czyli chęć stworzenia smacznej potrawy. Warto również zauważyć, że większość dań ma bardziej tradycyjną formę. Jednak to nie oznacza, że mało w nich świeżości.

Dla osób, które pragną upiec lub ugotować coś pysznego najważniejsze jest jednak to, by przepis był mało skomplikowany, przejrzysty i dokładny. Tylko dzięki temu będzie można stworzyć smaczne danie. Warto więc dodać, że czytelnicy Siostry Anastazji nie będą zawiedzeni. Każdy przepis ma wyszczególnione składniki, które będą potrzebne oraz sposób wykonania. Przy ciastach można też znaleźć sposób złożenia ciasta, jeżeli składa się z paru warstw. W tym miejscu są również zawarte informacje odnośnie do temperatury piekarnika, czas pieczenia oraz ostatnie wskazówki. Warto również zwrócić uwagę na zdjęcia dołączone do każdego przepisu. Bardzo dobrze ukazują to, jak ma wyglądać finalny efekt. Ważne jest również to, że wyglądają naturalnie, a nie jakby zostały potraktowane Photoshopem.

Warto również zwrócić uwagę na to, że przy każdym przepisie, u góry, jest napisany poziom trudności wykonania danego dania. Dzięki temu, jeżeli każdy czytelnik, bez względu na umiejętności może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, bez obawy, że poziom trudności okaże się zbyt wysoki.

Ciekawym dodatkiem do przepisu jest również dodanie informacji, w której książce można znaleźć dany przepis. W ten sposób czytelnik przed zakupem książki może ocenić i wypróbować daną potrawę, a następnie stwierdzić, czy chce dokonać zakupu, czy też nie.

Ciekawe dodatki

Wchodząc na stronę internetową z przepisami Siostry Anastazji Pustelnik, od razu rzucają się w oczy przepisy w szczególności polecane przez autorkę. To ciekawe rozwiązanie może stać się inspiracją dla czytelników, którzy nie do końca wiedzą, czego szukają. Warto również zwrócić uwagę na średnią ocen, która jest dostępna przy każdym przepisie. Dzięki temu każdy odwiedzający może w ławy sposób wyrazić opinię na temat potrawy, którą przygotował. Każdy czytelnik powinien jednak pamiętać, że ocena jest kwestią indywidualnego smaku i gustu.

Dużym pozytywem strony Siostry Anastazji jest intuicyjność i prostota, dzięki której można w łatwy sposób znaleźć pożądany rodzaj przepisów, na przykład mięsa, naleśniki, ciasta, przetwory albo zupy, ale również znaleźć jeden, konkretny przepis. Takie rozwiązanie naprawdę ułatwia życie czytelnikom i sprawia, że nie muszą spędzać długich minut na poszukiwaniu tego, co ich interesuje. Ważne jest również to, że strona jest bardzo przejrzysta, na bokach nie ma żadnych, niepotrzebnych zakładek, które tylko by ją zaśmiecały. Czytelnik może bez problemu zauważyć, co jest najważniejsze na tej stronie, a mianowicie przepisy kulinarne. Obecność banneru reklamującego książki Siostry Anastazji oraz podstrona "bestsellery" nie wywołują żadnych negatywnych emocji, ważne jest również to, że nie są nachalne.

Źródło zdjęcia: